2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mława
E.CH
Dodane 26 kwietnia 2024

Ambasador /ka Marki IQOS Mława

Lokalizacja

Mława

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

OPIS

MS Services Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do zespołu świadczącego usługi w projekcie realizowanym na rzecz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o., właściciela marki HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS.

Godziny pracy: od poniedziałku do soboty 10-20

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa Klienta w salonie sprzedaży (sprzedaż produktów tytoniowych, wypożyczenia oraz wymiana sprzętu)

  • Budowanie dobrego wizerunku marki, przez zachowanie najwyższych standardów jakości i obsługi Klienta

  • Prezentacja innowacyjnego produkt tytoniowego premium i jego cech pełnoletniemu palącemu Konsumentowi

  • Dzielenie się wiedzą na temat bezdymnych produktów tytoniowych wśród pełnoletnich osób palących

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży

  • Wsparcie posprzedażowe Klientów

  • Jesteś komunikatywny/a, lubisz pracę z ludźmi

  • Stawiasz dobro Klienta zawsze na pierwszym miejscu, budując z nim relacje oparte na wzajemnym zaufaniu

  • Chciałbyś/chciałabyś zdobyć lub poszerzyć swoje doświadczenie w sprzedaży

  • Jesteś dyspozycyjny 110 godzin w miesiącu (dyspozycyjność w weekendy będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • ATRAKCYJNĄ STAWKĘ GODZINOWĄ – 30 zł brutto/h + dodatek godzinowy od 4 do 12 PLN brutto/h uzależniony od liczby godzin świadczonych usług w miesiącu)

    *w przypadku osoby ze statusem studenta do 26 roku życia stawka brutto=stawka netto

  • Ekwiwalent na zakup stroju

  • Premie do 1050 zł brutto

  • Elastyczne godziny pracy

  • Naukę najwyższych standardów obsługi Klienta i wsparcie od przełożonego oraz zespołu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 902942157