2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Konstancin-Jeziorna
Outworking
Dodane 23 kwietnia 2024

Ambasador Jakości w PGE Obrót S.A

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej (nr certyfikatu 8102). Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Praca realizowana będzie na rzecz i pod kierownictwem PGE Obrót S.A.

Opis stanowiska:

  • Powitanie klienta, kierowanie ruchem klientów,

  • Weryfikacja kompletności dokumentów,

  • Udzielanie informacji klientom,

  • Kierowanie do   stanowisk,

  • Wspomaganie w obsłudze kolejkomatu.

Wymagania:

  • komunikatywność, życzliwość, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • odpowiedzialność, samodzielność w działaniu,

  • dobrą dykcja, poprawne posługiwanie się językiem polskim,

  • wykształcenie co najmniej średnie,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę  o  pracę tymczasową w pełnym  wymiarze  godzin na okres maksymalnie 18 miesięcy,

  • stawkę godzinową 28,00 zł brutto,

  • system premii i nagród zgodny z polityką PGE,

  • dostęp do pakietu sportowego Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk "Aplikuj" lub "Wyślij" wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez OUTWORKING SA danych osobowych zawartych w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan niniejszym aplikuje.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 822983754