2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Niekanin
Dodane 17 kwietnia 2024

Alplast - produkcja elementów metalowych - brygadzista

Wynagrodzenie

5 820 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niekanin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy kierownika działu produkcji elementów metalowych; praca na cały etat.

Oferowane wynagrodzenie dotyczy okresu próbnego, po którym podlega negocjacji.

Jesteśmy producentem ogrodzeń, konstrukcji stalowych, mebli i artykułów metalowych.

Obowiązki:

  • Koordynowanie pracy zespołu pracowników

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie zakładu

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i konfliktów w zespole

  • Pielęgnowanie relacji z pracownikami oraz motywowanie do pracy

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych

  • Sprawdzanie i kontrola jakości produkowanych wyrobów

  • Raportowanie wydajności pracy zespołu oraz próby optymalizacji procesów produkcyjnych

    Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku brygadzisty lub w podobnej roli w przemyśle, budownictwie lub produkcji

  • Umiejętności zarządzania zespołem pracowników i organizacji pracy na placu budowy lub w hali produkcyjnej

  • Znajomości zasad BHP oraz przepisów dotyczących pracy na wysokościach

  • Komunikatywności i umiejętności rozwiązywania konfliktów w zespole

  • Zdolności do szybkiego podejmowania decyzji i reagowania w sytuacjach awaryjnych

  • Odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania w wykonywaną pracę

  • Umiejętności organizacji czasu pracy oraz planowania zadań dla brygady pracowników

  • Kreatywności, inicjatywy i chęci ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku

  • godziny pracy 7:30-15:30

  • możliwość przyuczenia do obsługi specjalistycznych urządzeń i maszyn

  • negocjacja wynagrodzenia po okresie próbnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Niekanin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Niekanin
ID: 905957981