2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Dęblin
Rekrutacja RTC
Dodane 13 czerwca 2024

Alpinista przemysłowy/Ekipy alpinistyczne

Lokalizacja

Dęblin

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się montażem regałów magazynowych. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na wysokości powyżej 30 metrów przy użyciu specjalistycznego sprzętu alpinistycznego.

Alpinista przemysłowy - Monter regałów wysokiego składowania

Miejsce pracy: Niemcy

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz!

Opis stanowiska

  • budowa zlokalizowana na terenie Niemiec;

  • praca przy użyciu specjalistycznego sprzętu alpinistycznego - montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi.

Wymagania

  • umiejętność pracy na wysokości powyżej 30 metrów;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wysoka motywacja do pracy;

  • dyspozycyjność;

  • sumienność;

  • dokładność;

  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • poszukujemy osób z całej Polski; również ekip montażowych z doświadczeniem

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • uprawnienia na platformy nożycowe, wózki widłowe;

Oferujemy

  • umowę B2B;

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;

  • zakwaterowanie;

  • ekwiwalent pieniężny;

  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową lub indywidualnie zorganizowany przejazd.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Dęblin,

Lubelskie

Lubelskie, Dęblin
ID: 920352150