2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Ostrów Wielkopolski
Dodane 17 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy czyściwa bawełnianego

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

FIRMA TEXTIL GROUP SP. Z O.O., UL. Limanowskiego 105A, 63-400 Ostrów Wielkopolski, zatrudni osobę, która będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów - sprzedaż czyściwa bawełnianego

ZADANIA:

-szukanie potencjalnych klientów/Firm

- kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty z potencjalnymi Klientami

- przedstawienie oferty handlowej , doprowadzenie do zawarcia transakcji

- tworzenie ofert (allegro, olx, itp)

WYMAGANIA:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż czyściwa bawełnianego)

- komunikatywność, umiejętności rozmowy handlowej z klientem (również telefonicznie)

- prawo jazdy kat. B

- KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO - wymóg konieczny

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie podstawowe + premia od sprzedaży

- narzędzia do pracy

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 840301730