2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Oświęcim
Dodane 06 maja 2024

praca- sprzątanie obiektu medycznego

Wynagrodzenie

4 241 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukuję Pań chętnych do podjęcia pracy jako sprzątająca na obiekcie medycznym- salowa.

Praca w Oświęcimiu.

W systemie zmian: 12h (7-19 lub 7-19/19-7).

Obowiązki: sprzątanie i dezynfekcja sal, łożek, szafek, mycie przeszkleń, wynoszenie worków ze śmieciami, wsparcie personelu medycznego, itp.

Oferta skierowana do osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod nr: 5IO OI3 6I2 lub sms: Oświęcim.

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 915462153