2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Kujawsko-pomorskie
  5. Ochrona - Bydgoszcz
Juwentus
Dodane 30 maja 2024

Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych - Obiekt Handlowy - Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii dla jednej z firm z branży ochrony i bezpieczeństwa poszukujemy kandydatów:

Obiekt: Obiekt Handlowy

Lokalizacja: Bydgoszcz

W ramach Aktywizacji Zawodowej Osób z niepełnosprawnościami oferta skierowana do:

  • OSÓB POSIADAJĄCYCH ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

ZADANIA:

  • nadzór nad bezpieczeństwem obiektu

  • obsługa ruchu kołowego i osobowego

  • obsługa komputera i centrali p.poż

  • obchody kontrolne na terenie obiektu

  • godne reprezentowanie firmy

    NASZE WYMAGANIA:

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • niekaralność

  • znajomość obsługi komputera

  • mile widziane osoby posiadające status studenta/ucznia

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę / umowę zlecenie

  • stawkę: 27,70 zł/h brutto

  • system: elastyczny grafik

  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny:

6 6 7 9 9 8 4 1 6

KONTAKT OD PON-PT W GODZINACH 8:00-16:00

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 917121168