2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 06 maja 2024

AKTUALNE Praca Norwegia, monter obróbek blacharskich oraz fasad

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NorwegiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Rogaland Bygg & MurAS poszukuje montera obróbek blacharskich oraz fasad, praca na stale.

Miejsce pracy: Stavanger

Opis stanowiska:

  • Prace monterskie, dekarskie, montaż fasad i obróbek blacharskich

  • Montaż/demontaż hal stalowych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętności techniczna oraz posługiwania się elektronarzędziami

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole. - warunek obowiązkowy

  • Język angielski

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Posiadanie skandynawskiego lub polskiego certyfikatu czeladnika lub mistrza będzie dodatkowym atutem. - mile widziane

  • Samodzielność, dokładność, efektywność - mile widziane

Oferujemy:

  • WYNAGRODZENIE: w zależności od doświadczenia zawodowego oraz poziomu znajomości języka.

  • Legalne zatrudnienie w Norweskiej firmie na czas nieokreślony (po okresie próbnym 6 miesięcy)

  • Feriepenger 10,2%

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Podwyższenie wynagrodzenia wraz z rozwojem kwalifikacj

  • Darmowy dojazd do pracy

  • Pomoc w zakwaterowaniu

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Punktualnie wypłacane wynagrodzenia.

Kontakt telefoniczny po polsku

+47 47501531

CV oraz zdjecia proszę wysłać na mail: post(małpa)mixmaxas.no lub na whatsup.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 700305340