2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Jeżyce
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. Sportu

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SportWin Group od ponad 20 lat rozwija firmy i projekty z branży sportowej i konsultingowej, ukierunkowane na zarządzanie klubami piłkarskimi, eventy, marketing sportowy oraz budowę i zarządzanie obiektami sportowymi. W ramach Sportwin Group funkcjonują m.in.: Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów – sieć klubów, które razem stanowią największą akademię piłkarską w Polsce, skupiającą ponad 10 000 zawodników, zapewniającą treningi dla chłopców i dziewcząt w ponad 100 lokalizacjach.

W związku z dynamicznym rozwojem Sportwin Group poszukuje osób do współpracy na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. Sportu w Dziale Sportu.

Obowiązki:

  • Kontrola systemów Programu Certyfikacji PZPN,

  • Wsparcie dla koordynatorów i trenerów biorących udział w Programie Certyfikacji PZPN,

  • Tworzenie, modyfikacja, weryfikacja konspektów treningowych i planów treningowych według wytycznych Programu Certyfikacji PZPN,

  • Pomoc w rozliczaniu dofinansowania z Programu Certyfikacji PZPN

Wymagamy:

  • Zaangażowania,

  • Wysokiego poziomu komunikacji i umiejętności organizacyjnych,

  • Znajomości programów pakietu MS Office,

  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów i inicjatywy w działaniu,

  • Posiadania aktualnej licencji trenerskiej,

  • Statusu studenta,

  • Dyspozycyjności 30-40h w tygodniu

Oferujemy:

  • Okres wdrożenia oraz stałe wsparcie opiekuna,

  • Możliwość świadczenia usług w elastycznym wymiarze etatowym,

  • Znaczny zakres odpowiedzialności przy realizacji zadań,

  • Możliwość realizacji własnych pasji,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne rozwijające Twoje kompetencje i umiejętności,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Możliwość korzystania z floty samochodów służbowych,

  • Własny sprzęt służbowy (laptop, telefon),

  • Strój firmowy (polówki, dres itd.),

  • Brak dresscode

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie CV.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 909235290