2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Włochy
Dodane 19 kwietnia 2024

Agent Wynajmu - Praca Wypożyczalnia samochodów

Wynagrodzenie

4 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Jeżeli kochasz samochody, interesujesz się motoryzacją, jesteś osobą komunikatywną i chcesz się rozwijać to dołącz do zespołu prężnie działającej na rynku ogólnopolskim wypożyczalni samochodów MM Cars Rental jako kierowca-przedstawiciel wypożyczalni samochodów. Preferowani kandydaci ze statusem ucznia lub studenta.

Miejsce pracy Warszawa ul. Aleja Krakowska 22A Zakres obowiązków:

• podstawianie i odbiór samochodów od klientów

• relokacja samochodów między oddziałami

• wykonywanie podstawowej obsługi samochodów

• dbanie o formalności związane z wynajmami i relokacja samochodów

• dbanie o stan techniczny i wizualny samochodów zgodnie ze standardami wypożyczalni

Wymagania:

• prawo jazdy kategorii B

• dyspozycyjność - praca również w weekendy

• podstawowa wiedza techniczna z zakresu motoryzacji

• mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

• kreatywność, zaradność i dobra organizacja

Oferujemy:

• atrakcyjną i pełną wyzwań pracę

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia o precyzyjnie określonym systemem wynagrodzeń i premiowania opartym na osiąganych wynikach.

Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt w wiadomość do ogłoszenia wraz z załączonym swoim aktualnym CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 883772675