2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Wrzeszcz
Dodane 19 kwietnia 2024

Agent Wynajmu kat. B Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Wynagrodzenie

30 - 2 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Posiadasz prawo jazdy kategorii B minimum rok? Jesteś studentem lub uczniem? Szukasz pracy w której elastyczny grafik pozwoli Ci na połączenie studiów z zarabianiem pieniędzy? Lubisz motoryzację i kontakt z klientem? Jeśli tak to czekamy na Twoje CV! Fleet Center Rent a Car - profesjonalna, sieciowa wypożyczalnia samochodów, posiadająca sieć oddziałów rozlokowanych  w całej Polsce, poszukuje osoby na stanowisko Agenta Wynajmu w oddziale Gdańsk

Co oferujemy?

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

- możliwość dostosowania godzin pracy - praca w zorganizowanym zespole,

- zdobycie doświadczenia w branży motoryzacyjnej,

- prace w oparciu o nowoczesną flotę samochodów

- możliwość rozwoju kariery.

Opis stanowiska:

- wydania/zwroty samochodów na terenie Gdańska i okolic,

- obsługa klienta

- dbanie o relacje z klientami

- wypełnianie dokumentacji,

- opisywanie stanu wizualnego oraz technicznego pojazdów,

- dostarczanie pojazdów do serwisów oraz na myjnie,

- relokacja samochodów do innych oddziałów w Polsce.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B,

- minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

- dobra komunikatywność

- wysoka kultura osobista

- status studenta/ucznia - warunek konieczny,

- znajomość topografii Gdańska i okolic będzie dodatkowym atutem,

- miejsce zamieszkania w okolicy lub szybki dojazd do siedziby firmy będzie dodatkowym atutem.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 885512987