2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Małopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kraków
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Podgórze Duchackie
Dodane 24 kwietnia 2024

Agent Ubezpieczeniowy Kraków

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukasz satysfakcjonującej pracy w profesjonalnym zespole?

Jesteś otwarty na nawiązywanie bezpośrednich relacji z klientem?

Sprzedaż to obszar, w którym chcesz się spełniać zawodowo?

Nasza Firma powstała w 1992 roku w branży ubezpieczeniowej działamy od 1998 roku. Dołącz do nas. Poszukujemy ludzi ambitnych z dużym doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, kompetentnych, zaangażowanych i stawiających sobie nowe wyzwania! Jeżeli jesteś gotowy rozwijać się w obszarze ubezpieczeń, posiadasz doświadczenie w zakresie sprzedaży i nie boisz się wyzwań...

To czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeń.

Szukam osoby na stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy

Zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa klientów w multiagencji ubezpieczeniowej – praca biurowa (nie akwizycja).

  • Praca polega na bezpośrednim kontakcie z klientem w biurze, doradztwie w zakresie oferowanych produktów oraz aktywnej sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń.

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Komunikatywność i odpowiedzialność.

  • Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń życiowych.

    Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

  • Rozwój zawodowy, w tym szeroki system szkoleń produktowych, technik sprzedaży oraz innych niezbędnych do bezstresowego wykonywania zawodu agenta ubezpieczeniowego.

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus bardzo rozbudowany system premiowania.

  • Zarobki min.5000 brutto

 Możliwe miejsca pracy:

Kraków: Ruczaj ul. Kobierzyńska 93,

Kraków: Kurdwanów ul. Bojki 2,

Kraków: Sołtysowska 12B

Kraków: Mackiewicza 18

Kraków: Wielicka 28a

Kontakt:

Kontakt: 50*******22

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 907378447