2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Milanówek
Dodane 19 kwietnia 2024

Agent ubezpieczeniowy/doradca klienta na 1/2 etatu lub cały

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milanówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię na stanowisko agenta ubezpieczeniowego.Praca stacjonarna w Milanówku, godziny do uzgodnienia.

Obowiązki

- samodzielna obsługa klientów biura,

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

- przygotowywanie ofert dla klientów indywidualnych i firmowych,

- informowanie dotychczasowych klientów o nowych ofertach i promocjach,

- sporządzanie miesięcznych raportów,

- dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura,

- odbieranie telefonów, poczty e-mail.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie.

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera

- chęci do: wytężonej pracy, uczenia się, przyswajania dużej ilości wiedzy,

- zainteresowanie tym, co się dzieje wokoło i na świecie,

- umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność w działaniu,

- chęci do pracy z ludźmi,

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- mile widziana licencja KNF

Forma zatrudnienia - umowa zlecenia/etat/własna działalność

Zapewniamy:

  • stabilną pracę i dobre wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania,

  • pakiety szkoleń,

  • stałe wsparcie

  • możliwość szybkiego rozwoju, miła atmosfera pracy.

Wynagrodzenie stałe. Możliwe prowizje - uzależnione od zaangażowania.

CV prosimy kierować pod adres e-mail.

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Milanówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Milanówek
ID: 868485688