2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Andrychów
Dodane 20 maja 2024

Specjalista do spraw sprzedaży

Wynagrodzenie

4 880 - 6 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O NAS:

Do prężnie rozwijającego się Działu sprzedaży naszej firmy turystycznej (noclegowej) poszukujemy specjalisty do spraw sprzedaży – handlowca.

Nasza firma posiada dwa resorty, które oferują pobyt w komfortowych domkach w standardzie hotelowym wraz z atrakcjami typu mini Spa, baseny, sauny, etc.

  • Osada Zator Family - niedaleko Energylandii

  • Zielona Trawa – nam morzem w Bobolinie k. Dąbek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja strategii rozwoju firmy

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z biurami podróży i agentami turystycznymi oraz agencjami zewnętrznymi

  • Wsparcie zespołu w bieżących działaniach

  • Współpraca z grafikiem przy tworzeniu ofert i materiałów sprzedażowych

  • Raportowanie do Zwierzchników

  • Praca stacjonarna w biurze firmy w Andrychowie w stałych godzinach z możliwością wyjazdów – spotkań z klientami.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży hotelarskiej lub turystycznej)

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów

  • Mile widziana znajomości rynku turystycznego – hotelowego – resortowego

  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne

  • Znajomość pakietu MS Office oraz podobnych narzędzi na Dysku Google (arkusze, prezentacje, itd.)

OFERUJEMY:

- Własne biuro

- Wolne weekendy

- Możliwość rozwoju i samorealizacji

- Umowę zlecenie na okres próbny i możliwość stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

- Możliwe benefity za wysokie wyniki sprzedaży

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 919546698