2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Ochota
Dodane 16 kwietnia 2024

Agent Sprzedaży Klimatyzacji – Rekrutacja na Terenie Całej Polski

Wynagrodzenie

5 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Opis stanowiska:

Jesteśmy firmą działającą w branży HVAC, poszukującą ambitnych osób na stanowisko Agenta Sprzedaży Klimatyzacji. Jeżeli jesteś osobą, która chce rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe i posiadasz naturalną łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zapraszamy do aplikowania. Oferujemy miejsca pracy na terenie całej Polski, z rejonizacją sprzedaży dostosowaną do miejsca zamieszkania kandydata.

Co oferujemy:

  • Szkolenie produktowe i sprzedażowe: Zapewniamy pełne wsparcie edukacyjne, które pozwoli Ci skutecznie doradzać klientom i sprzedawać nasze produkty.

  • Materiały do pozyskiwania klientów: Dostarczamy wszelkie niezbędne narzędzia, które pomogą Ci w efektywnej pracy i budowaniu bazy klientów.

  • Budżety na materiały promocyjne: Oferujemy budżety na zakup materiałów promocyjnych, które wspomogą Twoje działania marketingowe.

  • Wynagrodzenie prowizyjne: Atrakcyjny system wynagrodzenia oparty o prowizje od sprzedaży, z możliwością osiągnięcia wysokich zarobków dzięki dużej konwersji klientów. Współpraca B2B lub Umowa Zlecenie.

  • Możliwość stałej współpracy: Oferujemy możliwość nawiązania długotrwałej współpracy oraz rozwój zawodowy w ramach struktury firmy z trzema ścieżkami kariery.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, jednak nie jest to warunek konieczny – szkolimy od podstaw!

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

W ramach rozwoju oferujemy poszerzanie gamy produktów firmy o wyżej prowizjonowane produkty OZE.

Proszę o aplikację poprzez formularz w linku.

Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w sprzedaży z firmą, która stawia na rozwój i satysfakcję swoich pracowników!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 912178723