2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Świętokrzyskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kielce
Dodane 17 kwietnia 2024

Przedstawiciel ogólnopolskiej wypożyczalni samochodów w Kielcach

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Do oddziału wypożyczalni samochodów w Kielcach poszukujemy pracownika na stanowisko Agenta ds. wynajmu z możliwością awansu w strukturach firmy.

Nasze oczekiwania:

  • orientacja na klienta oraz cele sprzedażowe;

  • dyspozycyjność w tygodniu oraz minimum dwa weekendy w miesiącu;

  • punktualność i dobra organizacja;

  • dokładna realizacja powierzonych zadań;

  • posiadanie prawa jazdy kat. B co najmniej od 1 roku;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne komunikowanie się z klientami;

  • niekaralność;

  • mile widziany student, ale nie jest to warunek konieczny.

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż usług;

  • zawieranie umów z klientami;

  • wydawanie oraz odbiory samochodów;

  • kontrola samochodów pod względem stanu czystości oraz przygotowania do najmu;

  • prace biurowe.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę;

  • atrakcyjny system premiowy;

  • elastyczny grafik.

Prosimy o wysyłanie CV w formacie PDF za pośrednictwem portalu OLX.

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 901368013