2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Śródmieście
Juwentus
Dodane 20 maja 2024

Agent Ochrony z doświadczeniem - Warszawa - 24/48h JUWENTUS

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii dla firm z branży ochrony i bezpieczeństwa poszukujemy Agentów Ochrony.

Obiekt: Biurowy

Lokalizacja: Warszawa

Poszukujemy osób:

·         dyspozycyjnych,

 ·         niekaranych,

·         sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,

Wymagane:

·     znajomość obsługi komputera

·    doświadczenie w ochronie

Twoje zadania:

·         kontakt z klientem na miejscu sprawowania ochrony,

·         wykonywanie zadań wynikających z obowiązujących procedur i instrukcji,

·         nadzór i koordynowanie pracy Agentów Ochrony

·         podejmowanie działań zapobiegających powstaniu szkód i zagrożeń ochranianego obiektu.

Oferujemy:

·         umowę zlecenie

·         system: 24/48h

·         kompletne, bezpłatne umundurowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji bądź kontakt telefoniczny pod numerem: 6 0 5 9 9 8 2 2 3

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917942097