2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Praga-Północ
LABORS
Dodane 25 kwietnia 2024

Agent Ochrony- Weekendy- Restauracja Warszawa Praga Południe

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z potrzebą zabezpieczenia ochrony i bezpieczeństwa na kolejnym obiekcie naszego klienta, od zaraz zatrudnimy na zlecenie Agentów Ochrony, zainteresowanych pracą dodatkową w Weekendy.

Obiekt: Restauracja

Lokalizacja: Warszawa ul: Kijowska

Grafik: Piątki 14:00-23:00, Soboty 5:00-23:00, niedziele 5:00-23:00 (system zmianowy)

Twoje Zadania:

  •      wykonywanie obchodów kontrolnych

  •      obserwacja obiektów

  •      raportowanie

Nasze Oczekiwania:

  •        zaświadczenie o niekaralności

  •       sumienność i zaangażowanie

  •        dyspozycyjność w weekendy

  •        mile widziane doświadczenie w ochronie

Oferujemy:

  •        umowę zlecenie

  •       profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na obiekcie

  •        terminowe wynagrodzenie

  •        bezpłatne umundurowanie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza OLX.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod numerem:

  • 88*******08 lub 60*******11

Informujemy, że udział w rekrutacji jest dobrowolny i bezpłatny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka LABORS Sp. z o. o. z siedzibą w: 00-140 Warszawa, Al. Solidarności nr 117. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iodmałpalabors.pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. [LABORS Sp. z o. o. wpis do rejestru agencji zatrudnienia 19794]

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 911007953