2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Śródmieście
Juwentus
Dodane 28 maja 2024

Agent Ochrony Język Angielski - HOTEL - Warszawa Centrum 12h

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii dla firm z branży ochrony i bezpieczeństwa poszukujemy Agentów Ochrony.

Lokalizacja: Warszawa Centrum

Obiekt: Hotel

ZADANIA UZALEŻNIONE OD RODZAJU OBIEKTU:

·         działania związane z ochroną fizyczną mienia

·         kontrola ruchu kołowego oraz osobowego

·         wsparcie recepcji: dyżury, udzielanie informacji, ewidencja osób wchodzących/wychodzących

·         obchody kontrolne

NASZE WYMAGANIA:

·         zaangażowanie i odpowiedzialność

·         podstawowa znajomość obsługi komputera

·         niekaralność

·         godne reprezentowanie firmy

·      komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

·         System: 12h

·         umowę zlecenie

·         kompletne i bezpłatne umundurowanie

·         szkolenie i wdrożenie na obiekcie

·         stawkę 32 zł brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny:

6 0 5 9 9 8 2 2 3

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918205639