2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Nadarzyn
Aleksandra
Dodane 29 maja 2024

agent ochrony - centrum logistyczne - Nadarzyn - system 24/48

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Dla giganta z branży ochrony osób i mienia poszukujemy chętnych osób do ochrony obiektu na stanowisku agenta ochrony w Centrum logistycznym w Nadarzynie

  • LOKALIZACJA: Nadarzyn

  • SYSTEM OCHRONY: 24/48

  • RODZAJ POSTERUNKU: brama wjazdowo-wyjazdowa

  • SPECJALNE WYMAGANIA: mile widziany status ucznia lub studenta (od 18 do 26 r. ż.)

Ta oferta jest dla Ciebie ponieważ:

  • szukasz oferty w ochronie bramie wjazdowo-wyjazdowej

  • szukasz systemu 24/48

  • szukasz umowy zlecenie i liczysz na szybkie podpisanie umowy

  • interesuje cię stawka brutto w okolicy 28 zł za godzinę (teraz 27,70, od lipca 28,10)

  • chcesz regularnie dostawać wynagrodzenie

  • niekaralność doniesiesz na podpisanie umowy

Zadania jakie na ciebie czekają:

  • obsługa systemu bramy wjazdowo-wyjazdowej

  • przestrzeganie procedur ochrony

  • współpraca z koordynatorem w zakresie prowadzenia wymaganej dokumentacji obiektowej

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza OLX.

Zachęcamy do zgłoszeń osoby uczące się, miedzy 18 a 26 r. ż. (uproszczony sposób zatrudniania, zwolnienie z podatku, stawka za godzinę brutto=netto, czyli około 28 netto za godzinę).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że udział w rekrutacji jest dobrowolny i bezpłatny.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PERSONALA AGENCJA ZATRUDNIENIA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-360) ul. Człuchowska 66. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iodmalpapersonala.pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba, że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego .Wyrażam zgodę, żeby spółka PERSONALA AGENCJA ZATRUDNIENIA sp. z o.o. udostępniła moje dane osobowe innym podmiotom, w których będzie poszukiwała dla mnie zatrudnienia. [Personala -wpis do rejestru agencji zatrudnienia 13354

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 918510768