2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Włochy
Kamila
Dodane 14 czerwca 2024

Agent Obsługi PRM

Wynagrodzenie

4 700 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WELCOME Airport Services jest wiodącym pod względem liczby obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów kilkudziesięciu liniom lotniczym, a także obsługi rejsów General Aviation oraz lotniczego cargo. Obecnie zatrudniamy ponad 2200 pracowników w 8 portach lotniczych zlokalizowanych na terenie kraju. WELCOME Airport Services systematycznie zwiększa zakres świadczonych usług, nieustannie dbając o najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, tworząc rozwiązania będące odpowiedzią na wymagania rynkowe.

Twój zakres obowiązków

  • Asystowanie pasażerom z ograniczoną mobilnością na różnych etapach podróży na terenie lotniska (np. kontrola bezpieczeństwa, kontrola paszportowa, boarding)

  • Asystowanie i udzielanie informacji osobom starszym, niewidomym, niesłyszącym lub z innymi niepełnosprawnościami

  • Pomoc w przemieszczaniu się między różnymi punktami terminala

  • Pomoc przy odbiorze bagażu

Nasze wymagania

  • Niekaralność (warunek konieczny)

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Znajomość jęz. polskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, poczucie odpowiedzialności

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia lub umowę zlecenie do wyboru

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z rozbudowanym systemem premiowym

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nagrody dla najlepszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów i dodatków

  • Bezpłatny parking pracowniczy na terenie lotniska

  • Ścieżka kariery oparta o przejrzyste zasady rozwoju

  • Praca w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 920575370