2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Płock
CAR NET
Dodane 24 kwietnia 2024

Agent - obsługa pojazdów i wynajmu w wypożyczalni CAR NET

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma CAR NET Polska to działająca od 20 lat na rynku w Polsce największa sieć wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju, posiadając 40 oddziałów w największych aglomeracjach Polski.

Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkimi:

1.    Nowymi i bardzo dobrze wyposażonymi pojazdami;

2.    Wysoką jakość obsługi;

3.    Dostępność usług na terenie całej Polski;

4.    Prostym proces obsługi rezerwacji oraz szybkość działania;

5.    Atrakcyjnymi stawkami i promocjami.

CAR NET Polska w swojej ofercie posiada ponad 2500 nowych samochodów, w tym 600 pojazdów segmentów Premium oraz 400 samochodów dostawczych. Dbamy o wysoki standard i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego cała flota jest serwisowana w autoryzowanych serwisach.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Agenta ds. obsługi pojazdów i wynajmu

miasto : Płock

Twój zakres obowiązków

·       Obsługa aplikacji mobilnej oraz systemu wewnętrznego

·       Aktywna sprzedaż usług dodatkowych

·       Obsługa terminala kart płatniczych

·       Przygotowanie pojazdów do wydania, w tym kontrola stanu i czyszczenie

·       Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz wysoką jakość usług w oparciu o standardy firmy

·       Dbanie o stan techniczny pojazdów

·       Relokacja pojazdów między oddziałami oraz podstawienia pojazdów do Klientów

Nasze wymagania

·       Umiejętność pracy w grupie

·       Dobra organizacja

·       Punktualność, uczciwość, zaangażowanie, samodzielność

·       Prawo jazdy kategorii B

·       Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy

·       Płynność rozmowy w języku polskim

·       Podstawowe poczucie humoru i wysoka kultura osobista

To oferujemy

·       Wynagrodzenie godzinowe, zadaniowe i dodatki za efektywność oraz prowizje od sprzedaży

·       Elastyczny grafik, dostosowany do dostępności - możliwość pogodzenia pracy z nauką

·       Pracę w młodym zespole

·       Niezbędne narzędzia pracy

·       Możliwość przystąpienia do programu MultiSport i MultiLife

·       Rabat na wynajem pojazdów w naszej firmie

·       Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta

·       Pracę w oparciu o nowoczesną flotę pojazdów

Ludzie, którzy do nas dołączyli doceniają brak monotonii i możliwość rozwijania siebie oraz awansów.

Jeśli wierzysz, że pasujesz do naszego zespołu, koniecznie przekaż swoje CV w wiadomości (w formacie pdf)

Praca również w weekendy.

Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

KLAUZULA INFORMACYJNA CAR NET POLSKA SP. Z O.O. DLA KANDYDATÓW

W związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych znanym powszechnie jako „RODO” chcielibyśmy przekazać Ci kilka informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Car Net Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu (62-800) przy ul. Podmiejskiej 4 („Car Net”). Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do Car Net danych osobowych w zakresie szerszym niż określone w art. 221 Kodeksu pracy (w przypadku, gdy preferowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę) lub w zakresie szerszym niż wymagany przepisami prawa lub niż wymagany przez Car Net w treści ogłoszenia o pracę (w przypadku, gdy preferowaną formą zatrudnienia jest umowa cywilnoprawna) stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Car Net w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności :

carnet.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 852070450