2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 24 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości - jedne z najwyższych prowizji

Wynagrodzenie

5 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieRekrutacja online

Biuro Zaufane Nieruchomości poszukuje Agenta Nieruchomości, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • regularne pozyskiwanie nowych ofert nieruchomości na sprzedaż i wynajem

  • przygotowywanie ofert nieruchomości

  • przeprowadzanie prezentacji nieruchomości

  • współpraca z klientem przy sprzedaży/ wynajmie nieruchomości

  • współpraca z innymi biurami, deweloperami,

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z doświadczonym zespołem

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży i doświadczenia

  • profesjonalne narzędzia i systemy wspomagające pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i szanse awansu w firmie

  • szkolenia

  • wsparcie na każdym etapie pracy

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość zdalnej pracy przez 95% czasu

Wymagamy:

  • umiejętności budowania relacji z klientami i zdolności negocjacyjnych

  • zaangażowania i samodzielności w działaniu

  • dobrej organizacji pracy

  • dyspozycyjności

  • znajomość języków obcych (będzie to dodatkowy atut)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć sukces firmy Zaufane Nieruchomości, prześlij swoje CV.

Rodzaj pracy: Kontrakt B2B, Umowa agencyjna

Długość umowy: 12 miesięcy

Szacowane wynagrodzenie prowizyjne (bez podstawy) uzależnione od wyników sprzedaży: 5 000,00zł - 50 000,00zł miesięcznie (brutto).

Przez pierwsze trzy miesiące dodatek 1500zł (przy pozyskaniu 9 ofert do biura nieruchomości)

Harmonogram:

  • Elastyczne godziny pracy

  • Elastyczny grafik

Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:

  • Premia za wyniki pracy

  • Prowizja

Świadczenia dodatkowe:

  • Możliwość pracy z domu

  • Program wdrożeniowy

Miejsce pracy: Hybrydowa w miejscowości 00-511 Warszawa

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 820701961