2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości - wysokie prowizje, biuro w centrum

Wynagrodzenie

20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: Nie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej agencji szukamy zdeterminowanych i konsekwentnych osób do pracy na stanowisku Agent Nieruchomości.

Oferujemy niezbędne narzędzia do pracy oraz szkolenia.

Dzięki współpracy z nami rozwiniesz swoje umiejętności w sprzedaży, otrzymasz dostęp do biura w centrum miasta, jedne z najwyższych stawek prowizyjnych na rynku i wiele innych.

Zachęcamy do wysłania swojego CV.

Twój zakres obowiązków:

  • Pośrednictwo w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

  • Aktywne pozyskiwanie ofert do współpracy.

  • Przygotowanie ofert nieruchomości do publikacji.

  • Prezentacje nieruchomości potencjalnie zainteresowanym klientom.

  • Negocjacje ceny i warunków dot. przeprowadzenia transakcji.

  • Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania:

  • Przedsiębiorczość i konsekwentność

  • Posiadanie umiejętności pracy w zespole i sprawnego zarządzania czasem własnym.

  • Duża determinacja

  • Posiadanie silnej samodyscypliny

To oferujemy:

  • Szkolenie wdrażające do pracy w naszym biurze nieruchomości

  • Opieka mentora i ciągłe wsparcie

  • Współpracę z fotografami, deweloperami, architektami, doradcami kredytowymi, inwestorami i innymi agentami nieruchomości

  • Marketing ofert nieruchomości na najwyższym poziomie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dostęp do licznych programów i rozwiązań ułatwiających pracę i poruszanie się po rynku nieruchomości

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 799029374