2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Wilda
Manufaktura
Dodane 27 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości w Najlepszym Biurze Nieruchomości wg Otodom 2022

Wynagrodzenie

3 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

OGŁOSZENIE!

Interesujesz się rynkiem nieruchomości?

Chciałbyś osiągać wysokie miesięczne zarobki i mieć ogromną satysfakcję z tego co robisz?

U nas jest to możliwe!

Manufaktura Mieszkań to rozwijająca się firma z branży nieruchomości którą tworzy zespół młodych, ambitnych ludzi z doświadczeniem, ale przede wszystkim pasją do nieruchomości i ciągłą chęcią do rozwijania swoich kompetencji.

Działamy na terenie Poznania oraz w pobliskich miejscowościach.

Zachęcamy do obejrzenia naszego kanału na YouTube, czy profili na Facebook, Instagram oraz TikTok aby zobaczyć jak pracujemy.

Manufaktura Mieszkań została Liderem Nieruchomości według Otodom za rok 2021 i 2022, jako najlepsze biuro nieruchomości w Wielkopolsce!

Dołącz do najlepszych w branży!

Do swojego zespołu poszukujemy – Agenta nieruchomości.

W pracy stawiamy na kreatywność i zaangażowanie, co owocuje wysokimi zarobkami w tej branży. Jesteśmy otwarci na nowoczesne metody sprzedażowe oraz ciągły rozwój. Zależy nam na długotrwałej współpracy z sukcesami.

Do swojej pracy podchodzimy z pozytywnym zapałem, dlatego stała się ona częścią naszego życia, a nie nudnym i monotonnym obowiązkiem. U Ciebie też tak może być!

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie?

Jeżeli jesteś osobą:

- komunikatywną i łatwo w nawiązujesz kontakty

- otwartą na pracę z Klientem i posiadasz umiejętność budowania relacji

- dobrze zorganizowaną

- samodzielną i posiadasz umiejętność podejmowania decyzji

- z kreatywnym podejściem do rozwiązywania spraw

- chętną rozwoju i dążenia do sukcesu

- zainteresowaną branżą nieruchomości

... nie zastanawiaj się i DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Poznaj opis stanowiska:

- pozyskiwanie ofert nieruchomości

- spotkania z Klientami sprzedającymi nieruchomości

- prezentowanie ofert nieruchomości Klientom kupującym

- bezpośredni kontakt z klientami i ich obsługa

- przygotowywanie ofert kupna/sprzedaży nieruchomości

- przygotowywanie dokumentacji do transakcji

- koordynacja procesu sprzedaży nieruchomości

- współpraca z zespołem w trakcie realizacji zadań

- monitorowanie nowych ofert pojawiających się na portalach

SPOKOJNIE, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY :)

Co Tobie oferujemy?

- wysokie wynagrodzenie prowizyjne

- pracę na samodzielnym stanowisku

- know-how firmy

- wsparcie marketingowe i sprzedażowe

- elastyczne godziny pracy i dużą samodzielność

- świetną atmosferę w pracy

- nie korporacyjna, przyjazna atmosfera w młodym zespole

Wyślij nam swoje CV i odezwiemy się wkrótce!

CV prosimy wysyłać poprzez OLX. Proszę pamiętać o wyrażeniu poniższej zgody.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 753096774