2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Mokotów
VIA Estate
Dodane Dzisiaj o 13:24

Agent nieruchomości w butikowym biurze nieruchomości

Wynagrodzenie

2 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

VIA Estate poszukuje osób na stanowisko Doradca do spraw nieruchomości.

Dołącz do agencji nieruchomości, w której nie liczy się ilość, a jakość. Dzięki zgranemu zespołowi oraz zdobywanemu od kilkunastu lat doświadczeniu, nauczysz się jak skutecznie i jakościowo sprzedawać nieruchomości. Posłużysz się sprawdzoną metodą pracy, odbędziesz szkolenia rozwijające Twoją wiedzę merytoryczną oraz kompetencje, a co najważniejsze - codzienne otrzymasz wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek oraz przełożonych. Naszym najważniejszym celem jest wyróżnienie się profesjonalną oraz kompleksową obsługą pośrednictwa w wynajęciu lub sprzedaży nieruchomości.

Potrzebujemy osób, które są ambitne i czują chęć ciągłego rozwoju osobistego oraz zawodowego.

Twój zakres obowiązków

  • Pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,

  • Systematyczne i skuteczne pozyskiwanie nieruchomości,

  • Przygotowywanie profesjonalnych ofert oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości,

  • Negocjowanie warunków transakcji,

  • Stałe monitorowanie rynku nieruchomości i współpraca z zespołem,

Nasze wymagania

  • Obsługa komputera,

  • Kultura osobista i komunikatywność,

  • Dyspozycyjność,

  • Budowanie relacji z klientami,

  • Współpraca z zespołem,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Odpowiedzialność za wykonywane obowiązki i ich efekty,

  • Doświadczenie w pracy z klientem,

  • Pozytywne nastawienie,

  • Dobra organizacja pracy i zarządzania swoim czasu,

  • Chęć rozwoju osobistego.

Dodatkowe atuty

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B,

  • Wysokie zarobki,

  • Jasny system wynagrodzeń,

  • Elastyczne godzinę pracy,

  • Przyjazne biuro w doskonałej lokalizacji - Sadyba, Mokotów,

  • Współpracę z bardzo szybko rozwijającym się biurem nieruchomości,

  • Profesjonalny kurs wprowadzający,

  • Narzędzia wspierające w wykonywaniu obowiązków,

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie na każdym etapie,

Benefity

  • Elastyczny czas pracy,

  • Spotkania integracyjne,

  • Służbowy telefon,

  • Kawa, herbata,

  • Parking dla pracowników.

Zapraszamy do kontaktu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914657444