2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 05 kwietnia 2024

Agent nieruchomości - Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Wynagrodzenie

4 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

EstateStreet to laureat plebiscytu portalu OtoDom na najlepsze biuro nieruchomości w województwie Małopolskim. Od 2017 roku zmieniamy rynek nieruchomości wprowadzając niespotykany na nim dotychczas standard świadczonych usług.

Rzeszów to kolejne miejsce na mapie Polski, w którym otwieramy swój oddział! Skorzystaj z okazji aby dołączyć do ogólnopolskiej firmy o ugruntowanej pozycji w momencie jej wejścia na nowy rynek i przekonaj się jakie korzyści mogą z tego wyniknąć.

Dzięki szeroko zakrojonym inwestycjom i najkorzystniejszej na rynku ofercie dla agentów team EstateStreet powiększył się z 2 do 30 specjalistów ds. nieruchomości pracujących w Krakowie, Warszawie i Katowicach. Opinie współpracowników i klientów mówią same za siebie, a ich przykładem jest przyznanie EstateStreet wyróżnienia w plebiscycie Lider nieruchomości 2020 oraz nagrody Orły nieruchomości w edycjach 2019-2022.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie profesjonalnych ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości

  • tworzenie i realizacja strategii sprzedażowych

  • budowanie trwałych relacji z klientami

  • prezentacje nieruchomości

  • negocjowanie warunków transakcji, prowizji i cen

  • kompletowanie dokumentów koniecznych do sprzedaży nieruchomości

  • udział w umowach notarialnych i cywilnoprawnych, oraz protokołach przekazania nieruchomości

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientem

  • współpraca z fotografem, architektem, notariuszem, doradcą kredytowym, deweloperami i innymi podmiotami z rynku nieruchomości

NASZE WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży / kontakcie z klientem

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • umiejętności negocjacyjne

  • dobra prezencja i wysoka kultura osobista

  • znajomość języka polskiego i angielskiego

OFERUJEMY:

  • prywatna opieka medyczna Lux-Med

  • karty Multisport

  • bardzo wysokie zarobki w najkorzystniejszym na rynku systemie wynagrodzeń (prowizja do 75% obrotu + stałe premie)

  • szeroki pakiet szkoleń merytorycznych i praktycznych

  • indywidualny mentoring pośrednika z wieloletnim doświadczeniem

  • nowoczesne narzędzia pracy: służbowy laptop, telefon, profesjonalny aparat, kamery 360, dron, wizytówki, atrakcyjne dodatki

  • kontakt z przedstawicielami kultury, sportu i biznesu przy obsłudze transakcji na rynku luksusowych nieruchomości

  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko managerskie lub eksperckie

  • możliwość otwarcia własnego oddziału EstateStreet

  • wyjścia i wyjazdy integracyjne

  • elastyczny czas pracy

Rodzaj umowy: umowa zlecenie, kontrakt B2B

Zarobki średnio w przedziale: 4 000 – 50 000 zł (netto - B2B, brutto - umowa zlecenie)

Jeśli chcesz pracować w pierwszej lidze sprzedaży, pośredniczyć w transakcjach opiewających na milionowe kwoty, oraz mieć szansę na szybki rozwój kariery w firmie, która Ci to umożliwi - dołącz do najlepszych!

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909664578