2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Świętokrzyskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kielce
Dodane 08 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości praca

Wynagrodzenie

1 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zadania stojące przed kandydatami

  • wsparcie klientów przy wyborze i zakupie nieruchomości,

  • budowanie portfolio ofert firmy,

  • pomoc w procesie sprzedaży nieruchomości,

  • tworzenie profesjonalnych ofert,

  • prezentacja nieruchomości potencjalnym klientom,

  • utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami,

Zapraszamy chcących pracować i zarabiać

  • dla których praca w branży nieruchomości jest przyjemnością,

  • przedsiębiorcze, kreatywne i zaangażowane,

  • nastawione na osiągnięcie sukcesu,

  • chętne doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe,

  • sprawnie zarządzające swoim czasem pracy,

  • o wysokiej kulturze osobistej,

Co możesz otrzymać

  • wysokie zarobki (podstawa + wysoki system prowizyjny),

  • sprzęt do pracy (laptop, smartfon)

  • najnowsze systemy wsparcia sprzedaży (CRM, platforma nieruchomości),

  • nowoczesne aplikacje mobilne wspierające proces obsługi Klienta

  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy,

  • wsparcie ze strony lidera i doświadczonego zespołu,

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • przyjacielską atmosferę pracy,

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 860262668