Dodaj ogłoszenie
Park Home
Dodane 18 września 2024

Agent Nieruchomości | Poznań i okolice | Park Home ul. Towarowa 35/U3

Wynagrodzenie

1 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

Park Home to firma stworzona dla Klientów przez ludzi z doświadczeniem i pasją do nieruchomości. Każdy element naszej pracy jest pieczołowicie pielęgnowany, aby sprostać wymaganiom każdego Klienta. W swojej ofercie mamy pełny wachlarz usług (zakup, sprzedaż, najem, obsługa prawna, finansowanie, ubezpieczenia), co pozwala na kompleksową obsługę każdego Klienta. Każdy z nas wykonuje inteligentną pracę, która cechuje się szybkością podejmowania decyzji, umiejętnością reagowania i dopasowania do zmian rynkowych oraz wysoką wydajnością.

Lider lokalnego rynku nieruchomości zaprasza Cię do współpracy!

 Główne zadania naszych Doradców do spraw nieruchomości:

- wsparcie klientów przy wyborze i zakupie nieruchomości

- budowanie portfolio ofert firmy

- pomoc w procesie sprzedaży nieruchomości

- tworzenie profesjonalnych ofert

- prezentacja nieruchomości potencjalnym klientom

- utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami

Do współpracy zapraszamy osoby:

- dla których praca w branży nieruchomości będzie pasją i przyjemnością

- przedsiębiorcze, kreatywne i zaangażowane

- nastawione na osiągnięcie sukcesu

- chcące stale doskonalić swoje umiejętności

- sprawnie zarządzające swoim czasem pracy

- o wysokiej kulturze osobistej

Co oferujemy:

- wysokie, nielimitowane zarobki

- sprzęt do pracy (laptop, smartfon)

- niezbędne materiały marketingowe (foldery, wizytówki, ulotki, banery)

- sprawdzone systemy wsparcia (m.in. CRM, Platforma Mieszkaniowa, MLS, nBot, Call Center)

- kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy

- wsparcie ze strony doświadczonego lidera, zespołu oraz poszczególnych departamentów: prawnego, finansowego, ubezpieczeń, administracji

- możliwość ciągłego rozwoju i przejrzystego systemu awansu zawodowego

- systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe

- nagrody miesięczne i kwartalne dla najlepszych

- przyjacielską atmosferę pracy

Lokalizacja biura stacjonarnego: Poznań, ul. Towarowa 35/U3

(budynek Delta, obok dworca głównego PKP)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz klauzulą RODO.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 758788103