2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Metrohouse - Stegny - Rekrutacja
Dodane 30 kwietnia 2024

Agent nieruchomości METROHOUSE Warszawa - Baza Ofert - Wysokie zarobki

Wynagrodzenie

50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Szukamy kandydatów na stanowisko agent / doradca ds nieruchomości do naszego zespołu w Metrohouse - Warszawa - Stegny.

Zapewniamy:

  • natychmiastową rozpoznawalność jako profesjonalny agent pod znakiem prestiżowej marki

  • wynagrodzenie prowizyjne proporcjonalne do zaangażowania bez górnej granicy zarobków

  • partnerską współpracę i świetną atmosferę pracy w komfortowych warunkach

  • profesjonalne i praktyczne szkolenia

  • wsparcie oraz pomoc lidera na każdym etapie obsługi Klienta do zamknięcia transakcji.

  • system CRM z największą bazą klientów w Polsce

  • dostęp do bazy wszystkich nieruchomości Metrohouse oraz możliwość sprzedaży dowolnej nieruchomości w sieci Metrohouse od pierwszego dnia

  • dostęp do bazy klientów zakupowych

  • dodatkowe wynagrodzenie dzięki współpracy z ekspertami kredytowymi Credipass.

  • zapewniamy skuteczny marketing ofert bezpłatnie dla agenta

  • możliwość kreowania i oferowania własnych rozwiązań

  • realne możliwości awansu

Główne zadania:

  • obsługa procesu sprzedaży, zakupu oraz wynajmu nieruchomości

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • prezentacja nieruchomości

  • sporządzanie ofert nieruchomości przygotowanych do sprzedaży i wynajmu

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Idealny kandydat to osoba:

  • komunikatywna

  • systematyczna w pracy i planowaniu zadań

  • o wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów

  • potrafiąca zbudować oraz utrzymać relacje z klientem

  • o wysokiej kulturze osobistej

Doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości jest atutem ale nie jest wymagane.

Dokonaj przełomowego kroku na swojej ścieżce kariery zawodowej, dołącz do Nas i osiągnij sukces !

Z góry dziękujemy za nadesłane aplikacje ze zdjęciem.

Kandydatom gwarantujemy poufność.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 810392109