2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Eastate
Dodane 30 kwietnia 2024

Agent nieruchomości komercyjnych

Wynagrodzenie

3 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Tworzymy firmę kompleksowo obsługującą rynek nieruchomości, ale w nieruchomościach widzimy więcej niż ułożone cegły i wylany beton, chcemy z powrotem zhumanizować branże, bo rozumiemy, że miejsca, którymi się zajmujemy, będą docelowo czyimś domem, więc warto zadbać o to, by nasi klienci poczuli się w nich wyjątkowo.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.eastate.pl

Twój zakres obowiązków

  • Pośrednictwo w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości komercyjnych.

  • Aktywne pozyskiwanie ofert do współpracy.

  • Przygotowanie ofert nieruchomości do publikacji.

  • Prezentacje nieruchomości potencjalnie zainteresowanym klientom.

  • Negocjacje ceny i warunków dot. przeprowadzenia transakcji.

  • Finalizacja sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości.

  • Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu, obsłudze klienta lub branży nieruchomości.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi

  • Przedsiębiorczość i wykazywanie się szczególną kreatywnością, zaangażowaniem i niegasnącym zapałem.

  • Posiadanie umiejętności pracy w zespole i sprawnego zarządzania czasem własnym.

  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów i bycie spragnionym sukcesów.

  • Posiadanie silnej samodyscypliny i poczucia odpowiedzialności, zarówno za wykonywane obowiązki, jak i ich efekty.

  • Mile widziana jest przez nas także znajomość języków obcych i sprawna obsługa pakietu Office.

To oferujemy

  • Szkolenie wdrażające do pracy na początku pracy w naszym biurze nieruchomości.

  • Opieka mentora i ciągłe wsparcie w pierwszych miesiącach pracy.

  • Cykliczne warsztaty stale podnoszące kwalifikacje.

  • Bieżące, codzienne wsparcie kadry kierowniczej i doświadczonych agentów.

  • Współpracę z fotografami, deweloperami, architektami, doradcami kredytowymi, inwestorami i innymi agentami nieruchomości.

  • Marketing ofert nieruchomości na najwyższym poziomie.

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

  • Dostęp do licznych programów i rozwiązań ułatwiających pracę i poruszanie się po rynku nieruchomości.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Może to oczywiste, ale wyszliśmy z założenia, że dobrą jakość usług dostarczają dobrej jakości pracownicy, więc od samego początku chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym ludzie nie muszą, a chcą pracować. Budujemy firmę taką, w której sami byśmy chcieli zaczynać na początku kariery w nieruchomościach, później dalej rozwijać się jako specjaliści, aż w końcu stworzyć własny zespół – stawiamy na długofalowe i trwałe relacje, chcemy, żeby nasi współpracownicy ciągle widzieli nowe możliwości rozwoju w branży nieruchomości i to z nami zdecydowali się spełniać swoje zawodowe marzenia.

“Tworzymy to miejsce wspólnie” – to w obecnych czasach dość wyświechtany slogan, ale u nas jest rzeczywistością – opinia każdej osoby w firmie jest istotna i zawsze brana pod uwagę, część decyzji dot. wprowadzonych narzędzi i rozwiązań jest podejmowana w formie dyskusji przez pracowników, których dane zmiany będą bezpośrednio dotyczyły – chcemy stworzyć jak najbardziej przyjazne środowisko – zarówno jeżeli chodzi o rozwój, relacje międzyludzkie, jak i oczywiście zarabianie pieniędzy.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912149239