2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
GHS Group
Dodane 24 kwietnia 2024

Agent nieruchomości - Doradca ds. sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GHS Group zostało stworzone aby wyjść na przeciw najbardziej wymagającym klientom krakowskiego rynku nieruchomości. W oparciu o nasze doświadczenie w pośrednictwie oraz piękne nieruchomości jesteśmy w stanie stworzyć markę, którą będzie znał każdy. Naszym najważniejszym zadaniem jest zaoferowanie klientom profesjonalnej oraz kompleksowej obsługi pośrednictwa w wynajęciu lub sprzedaniu nieruchomości.

Aktualnie szukamy osób do naszego nowo otwartego oddziału w centrum Krakowa.

Potrzebujemy osób, które są ambitne i czują chęć ciągłego rozwoju osobistego oraz zawodowego.

Twój zakres obowiązków

  • Pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,

  • Systematyczne i skuteczne pozyskiwanie nieruchomości,

  • Przygotowywanie profesjonalnych ofert oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości,

  • Negocjowanie warunków transakcji,

  • Stałe monitorowanie rynku nieruchomości i współpraca z zespołem,

  • Branie udziału w szkoleniach

Nasze wymagania

  • Obsługa komputera,

  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego (inne języki są atutem),

  • Kultura osobista i komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientami,

  • Umiejętność współpracy z zespołem,

  • Odpowiedzialność za wykonywane obowiązki i ich efekty,

  • Doświadczenie w pracy z klientem,

  • Sprawna obsługa komputera oraz pakietu Office,

  • Wysoki poziom samodyscypliny,

  • Chęć rozwoju osobistego,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie,

  • Wysokie zarobki,

  • Współpracę z bardzo szybko rozwijającym się biurem nieruchomości,

  • Liczne szkolenia oraz kursy,

  • Profesjonalny kurs wprowadzający,

  • Sprzęt i narzędzia wspierające w wykonywaniu obowiązków,

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie na każdym etapie,

  • Elastyczny system pracy,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zapraszamy do aplikowania!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 839248863