2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 03 maja 2024

Agent Nieruchomości Bydgoszcz - Pozytywny zespół już na Ciebie czeka!

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca dla agentów nieruchomości w Zespole Freedom Bydgoszcz.

Freedom Bydgoszcz to biuro nieruchomości.

Nie znajdziesz u nas korporacyjnych reguł.

Sam ustalasz swoje zasady gry, a my w tym pomagamy.

Robimy to, w co wierzymy, a wierzymy w ludzi i relacje.

Nie boimy się eksperymentować i uczyć się na błędach. I to nie jest tylko modne sformułowanie.

Wpadnij na kawę i poznaj nas lepiej!

Będzie Ci tu dobrze, jeśli:

Twoja głowa jest pełna pomysłów i chcesz pracować w pozytywnym zespole.

Czujesz, że teraz coś nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł.

Nie chcesz zwykłego etatu.

Cenisz sobie wolność.

Zakres obowiązków:

  • budowanie trwałych i dobrych relacji z klientami,

  • pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,

  • współpracowanie z zespołem, deweloperami, zarządcami nieruchomości, inwestorami,

  • pozyskiwanie nieruchomości, przygotowywaniem profesjonalnych ofert sprzedaży oraz prowadzeniem prezentacji,

  • poszukiwanie najlepszych nieruchomości dla klientów,

  • negocjowanie umów,

  • organizacja umów sprzedaży i przekazania kluczy.

Wymagania:

  • masz doświadczenie w branży nieruchomości lub sprzedaży

  • szukasz miejsca, gdzie naprawdę rozwiniesz skrzydła,

  • albo po prostu chcesz w spokoju zarabiać pieniądze, a po pracy mieć czas na swoje hobby i rodzinę,

  • lubisz ludzi, ciekawią Cię ich historie i umiesz budować relacje,

  • jesteś organizacyjnym ninja — umiesz perfekcyjnie zarządzać czasem i zadaniami,

  • jesteś pozytywnie nastawiona/y do życia i chcesz pracować w zespole, w którym atmosfera jest tak samo ważna, jak wyniki.

Oferujemy:

  • pracę na umowie B2B,

  • Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność

  • jedne z najwyższych prowizji na Bydgoskim rynku,

  • klarowną i jasną ścieżkę awansu,

  • elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Program szkoleń dodatkowych [prawne, sprzedażowe, menadżerskie]

  • fotograf z dronem do wyłącznej dyspozycji naszego biura,

  • publikację i promowanie ofert na wszystkich portalach, bez dodatkowych opłat,

  • pełne wsparcie prawne i merytoryczne przy transakcjach,

  • zespół, który siebie lubi i wspiera nawzajem.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 913181425