2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 28 maja 2024

Agent Nieruchomości / Broker / Pośrednik / Агент недвижимости

Wynagrodzenie

5 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Agent Nieruchomości

Miasto: Warszawa

Zapraszamy Cię do przyłączenia się do dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Nie czekaj! Wyślij swoje CV i zacznij swoją przygodę w dynamicznie rozwijającej się branży!

Co otrzymasz:

  • Progresywny system wynagrodzeń do 55%.

  • Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne)

  • Możliwość pracy poza biurem i dowolnej organizacji czasu pracy - nienormowany czas pracy

  • Efektywne narzędzia sprzedażowe

  • Program szkoleń dodatkowych [prawne, sprzedażowe, menadżerskie]

    Twoje zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów na rynku nieruchomości w Warszawie i okolicach

  • Pozyskiwanie nieruchomości na wyłączność i prowadzenie transakcji do jej sfinalizowania

  • Udział w obowiązkowych szkoleniach rozwijających umiejętności sprzedażowe

    Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Koncentracji na pozyskiwaniu nowych klientów

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w formularzu OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 891504573