2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Czyżyny
Dodane 09 kwietnia 2024

Агент недвижимости / Agent nieruchomości

Wynagrodzenie

4 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Мы ищем талантливых и амбициозных сотрудников на позицию агента по недвижимости. Если вы готовы к новым вызовам, любите работать с людьми и стремитесь к карьерному росту, это предложение для вас!

Что мы предлагаем:

  • Конкурентоспособные комиссионные выплаты, соответствующие выполненным обязанностям, без ограничения оклада.

  • Бонусная система мотивации за результаты выполненной работы.

  • Гибкий график и возможность удаленной работы.

  • Полный комплект материалов и инструментов, необходимых для работы.

  • Профессиональное и практическое обучение необходимым навыкам.

  • Перспективы карьерного роста в команде.

Основные обязанности:

  • Активное изучение и подготовка предложений по продаже и аренде недвижимости.

  • Общение с клиентами относительно условий сделки, а также поддержание позитивных отношений.

  • Участие в мероприятиях и рекламных акциях компании.

Требуется владение польским, русским или украинским языком на коммуникативном уровне.

Szukamy utalentowanych i ambitnych pracowników na stanowisko agenta nieruchomości. Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, lubisz pracować z ludźmi i dążysz do rozwoju zawodowego, to oferta jest dla Ciebie!

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne prowizje, adekwatne do wykonywanych obowiązków, bez ograniczenia wypłat.

  • System bonusowy motywujący do osiągania wyników.

  • Elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej.

  • Pełen pakiet materiałów i narzędzi niezbędnych do pracy.

  • Profesjonalne i praktyczne szkolenie w niezbędnych umiejętnościach.

  • Perspektywy rozwoju zawodowego w zespole.

Główne obowiązki:

  • Aktywne badanie i przygotowywanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

  • Komunikacja z klientami w sprawie warunków transakcji oraz utrzymywanie pozytywnych relacji.

  • Udział w wydarzeniach i akcjach promocyjnych firmy.

Wymagane jest znajomość języka polskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego na poziomie komunikatywnym.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 899697697