2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kalisz
Dodane 11 czerwca 2024

Agent Nieruchomości

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRIME FINANCE to dynamicznie rozwijająca się firma branży finansów, nieruchomości oraz odnawialnych źródeł energii, oferująca bezkonkurencyjne i kompleksowe produkty na rynku. Aktualnie szukamy pracownika na stanowisko:

AGENT NIERUCHOMOŚCI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        Aktywne pozyskiwanie nieruchomości do bazy firmy oraz klientów zainteresowanych sprzedażą/zakupem nieruchomości

·        Wprowadzanie danych do systemu

·        Raportowanie o wynikach swojej pracy

·        Stały kontakt z klientem podczas transakcji i utrzymywanie z nim dobrych relacji

·        Przygotowywanie ofert, umów i dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji

·        Prezentowanie nieruchomości

·        Negocjowanie warunków transakcji

·        Dbanie o dobry wizerunek firmy

CZEGO WYMAGAMY:

·        Zaangażowanie w pracę, chęć rozwoju, inicjatywa, wysokie umiejętności organizacyjne

·        Samodzielność i odpowiedzialność w powierzonych zadaniach

·        Umiejętność pracy pod presją

·        Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

·        Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office

·        Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem oraz w branży nieruchomości

 CO OFERUJEMY:

·        Stabilne zatrudnienie

·        Atrakcyjne wynagrodzenie (premie uzależnione od wyników pracy)

·        Indywidualne przeszkolenie w okresie wdrożeniowym

·        Praca w kreatywnym, przyjaznym i pomocnym zespole

·        Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PRIME FINANCE sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 863904592