2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radom
Dodane 21 maja 2024

Agent Nieruchomości

Wynagrodzenie

3 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Zostań profesjonalistą w nowej dziedzinie! Czy nie myślałaś/eś o zrobieniu kroku do przodu?

Szukamy pracownika na stanowisku Agenta Nieruchomości

Jeśli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie, nic się nie przejmuj. Wszystkiego Cię nauczymy.

Co oferujemy?

  • Profesjonalne szkolenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twoich wyników

  • Wsparcie doświadczonych mentorów

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów

  • Tworzenie atrakcyjnych ofert nieruchomości

  • Promocja ofert poprzez nagrywanie filmików i wrzucanie ich na social media

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Prezentacja nieruchomości

  • Uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy,

  • Uczestnictwo w szkoleniach, zaangażowanie w tworzeniu szkoleń

  • Współpraca z branżami pokrewnymi w tym prawnik, notariusz, kier budowy,

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Umiejętność obsługi komputera i social mediów

  • Talent do nagrywania i edycji filmików promujących oferty (opcjonalnie)

  • Zaangażowania

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 919859814