2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Kokoszki
Dodane 11 kwietnia 2024

Agent/ka wynajmu w wypożyczalni samochodów aut PANEK S.A.

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych, która kształtuje polski rynek tradycyjnego wynajmu samochodów oraz Car Sharingu. Dzięki pasji i determinacji nasze usługi działają obecne na terenie całej Polski, w Czechach, Słowacji, Łowie i na Litwie. W 2017 roku uruchomiliśmy usługę wynajmu samochodów na minuty, a brand Panek Car Sharing stał się powszechnie rozpoznawalny.

Rozwijając nasze usługi, dążymy do rozwoju naszych pracowników, a awanse wewnętrzne są u nas podstawą. Stawiamy na współpracę oraz życzliwość. Jesteśmy ambitnymi miłośnikami motoryzacji, nastawionymi na sukces i rozwój zawodowy.

Dzielimy się niepowtarzalną atmosferą i klimatem, jaki tworzymy jako pracownicy Panka.

 „U nas jest po prostu fajnie!” Dołączysz?

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce:

  • Gdańsk

  • lotnisko Gdańsk-Rębiechowo

Oferujemy:

  • pracę na nowoczesnej flocie samochodów

  • min. 30% zniżki na przejazdy autami Panek Car Sharing

  • elastyczny czas pracy

  • telefon służbowy oraz wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy

  • kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach,

  • pracę na umowę zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w młodym zespole w największej sieci wypożyczalni samochodów w kraju

  • przyjazną atmosferę

Obowiązki:

  • obsługa klientów na terenie Gdańsk i okolic / lotniska Gdańsk-Rębiechowo

  • wynajem samochodów

  • Przygotowanie pojazdu dla klienta (tankowanie, mycie i czyszczenie);

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • zamieszkanie okolicach Gdańska / Gdańsk-Rębiechowo

  • Znajomość topografii Trójmiasta i okolic;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • Prawa jazdy i doświadczenia w prowadzeniu pojazdów

  • status studenta

  • dyspozycyjność

  • punktualność

  • odpowiedzialność

Wyślij swoje CV poprzez przycisk Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 904405728