2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podlaskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Białystok
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Centrum
BLUEDOM
Dodane 11 czerwca 2024

Agent ds. nieruchomości / Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Wynagrodzenie

5 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W związku z dynamicznym rozwojem BlueDom Nieruchomości, poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego grona. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

·       bezpośredni kontakt z klientami

·       pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości

·       prezentacje nieruchomości

·       prowadzenie negocjacji

·       przygotowanie ofert sprzedaży nieruchomości i wprowadzanie do bazy CRM

·       aktualizowanie bazy ofert

·       poszukiwanie ofert dla klientów zainteresowanych zakupem

·       przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji

·       organizacja zawarcia umowy sprzedaży w kancelarii notarialnej

·       współpraca z innymi pracownikami firmy

Nasze oczekiwania:

·       Uczciwość

·       Zaangażowanie i chęć rozwoju

·       Otwartość na ludzi i nowe wyzwania

·       Energia w działaniu

·       Pozytywne nastawienie

·       Umiejętność nawiązywania kontaktów

Nasza firma oferuje:

·       szkolenie wprowadzające do zawodu w zakresie prawa w obrocie nieruchomościami

·       atrakcyjny system wynagrodzenia (prowizje od sprzedaży + premie)

·       wsparcie na każdym etapie rozwoju

·       współpracę z fotografem, specjalistą od Home Staging, doradcą kredytowym

·       możliwość własnego inwestowania na rynku nieruchomości

·       przyjazną atmosferę oraz elastyczny czas pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ZE ZDJĘCIEM oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002r. Nr 101 poz 926 ze zm).

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 898897393