2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Podlaskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Białystok
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mickiewicza
Dodane 22 kwietnia 2024

Agent ds. nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Mickiewicza

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy,
  • utrzymywanie kontaktu z klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert,
  • monitorowanie rynku oraz stała współpraca z Zespołem

Oczekiwania od kandydata

  • entuzjazm i gotowość do wyzwań,
  • doświadczenia w sprzedaży ( mile widziane),
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętności odnalezienia się w każdej sytuacji,
  • komunikatywność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,

Zapewniamy

  • dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon),
  • system CRM do obsługi zleceń,
  • szkolenia z profesjonalnymi agentami,
  • jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu,
  • bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym kroku,

Zależy nam na długotrwałej współpracy pełnej sukcesów i obustronnej satysfakcji.

Proszę o przemyślane aplikacje, gdyż płaca w firmie opiera się na systemie prowizyjnym. Stawiamy na osoby świadome, które faktycznie chcą nauczyć się sprzedaży i w późniejszym etapie czerpać z tego korzyści. Preferujemy osoby zaangażowane i zmotywowane do działania, osoby z doświadczeniem mile widziane ale nie jest to warunek konieczny. Prosimy o przesłanie CV na adres email poniżej.

Zadajesz sobie pytanie?

Co zyskam decydując się na współpracę z nami?

Oto przykładowe korzyści:

  • konkretna wiedza od praktyków,
  • 48 zasad, których musisz używać aby sprzedawać i zarabiać,
  • elastyczne godziny pracy,
  • umiejętności, które pozwolą Tobie na lepszy kontakt z każdym,
  • pewność, że to co robisz ma sens, „sprzedaż nie jest dla każdego”!

Wystarczy robić rzeczy, których uczymy a sukces murowany.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Mickiewicza
ID: 699221066