2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Medyka
Dodane 17 kwietnia 2024

Agent Celny - Spedytor - Medyka

Lokalizacja

Medyka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z ugruntowaną pozycją na rynku usług spedycyjno - celnych w kraju i za granicą. Powstałą w 2003r, na dzisiejszy dzień wypracowaliśmy sobie opinię stałego i pewnego partnera w biznesie.

Do naszego Oddziału w Medyce poszukujemy pracownika na stanowisko:

AGENT CELNY - SPEDYTOR

Zakres obowiązków:

  • obsługa zleceń transportowych kolejowych i samochodowych

  • prowadzenie dokumentacji  przewozowej

  • przygotowanie, sprawdzanie i kompletowanie dokumentów transportowych

  • rozliczanie przesyłek

  • współpraca z urzędami kontroli granicznej, organami celnymi, przewoźnikami i terminalami

  • bieżąca obsługa klienta

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność i dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań

  • biegła obsługa komputera

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • wykształcenie min. średnie

  • terminowość i dokładność w prowadzeniu zadań

  • chęć poszerzania wiedzy i  doskonalenia umiejętności

  • mile widziana znajomość j. ukraińskiego

    oraz wpis na listę agentów celnych

Oferujemy:

  • umowa o pracę po okresie wdrożenia

  • praca zmianowa

  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Lokalizacja

Medyka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Medyka
ID: 753745935