2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pruszków
Dodane 26 kwietnia 2024

Agent celny Pruszków

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od 2004 roku. Zespół ponad 300 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i kontrola dokumentów celnych

  • sprawna i terminowa odprawa celna przesyłek eksportowych, importowych oraz w tranzycie

  • zgłaszanie towarów do kontroli służb granicznych

  • wprowadzanie informacji do systemów komputerowych

  • kontakt z Klientem

  • wystawianie not za należności celno-podatkowe

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku agenta celnego

  • znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • aktualny wpis na listę agentów celnych

  • znajomość unijnego prawa celnego

  • znajomość procedur celnych

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dobry klimat pracy

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie pakietu Multisport

  • imprezy integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 909620686