2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Mława
Paulina
Dodane 17 czerwca 2024

Agent Celny - Mława

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

LX Pantos Poland Sp. z o.o. to jeden z największych operatorów logistycznych na świecie. Poszukujemy ambitnych osób mających doświadczenie w transporcie, spedycji, gotowych do ścisłej współpracy z fabrykami i centrami dystrybucyjnymi zarządzanymi przez firmę LX Pantos w Polsce jak i w Europie. Nasza firma wspiera samodzielność w działaniu oraz daje możliwość aktywnego uczestniczenia w ustalaniu strategii firmy oraz kierunków działania. Pracownikom oferujemy atrakcyjne warunki pracy. Poszukujemy osoby która mogłaby dołączyć do naszych wewnętrznych struktur obejmując stanowisko:

Agent Celny

Miejsce pracy: Mława

Stałe zatrudnienie – umowa o pracę

Twoje zadania - jako Agent Celny będziesz odpowiedzialny/a za:

  • przygotowanie dokumentów do odprawy celnej

  • dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie, exporcie i tranzycie

  • sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie

  • ścisła współpraca z sekcją dostaw

Jeśli:

  • posiadasz licencję agenta celnego lub jesteś w trakcie jej uzyskania

  • znasz przepisy i procedury celne

  • potrafisz sprawnie obsługiwać pakiet MS Office - w szczególności MS Excel

  • znasz język angielski

  • rzetelnie i z zaangażowaniem realizujesz powierzone Ci zadania

  • przykładasz dużą wagę do dokładności i sumienności oraz dobrze organizujesz sobie pracę i zadania

  • lubisz współpracę z ludźmi oraz dużą dynamikę pracy

Dołącz do nas!

Co zyskasz:

  • możliwość doskonalenia zawodowego

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • wspólne świętowanie, spotkania integracyjne, swobodną atmosfera, nieformalny strój

  • bogaty pakiet świadczeni socjalnych (prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, system poleceń pracowniczych, zniżki na firmowe produkty, dofinansowanie do wakacji)

  • stabilność zatrudnienia

CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LX Pantos Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”

 Informujemy, że Administratorem danych jest LX Pantos Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 737987293