2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdańsk
  7. Spedycja - Śródmieście
kadry
Dodane 24 kwietnia 2024

Agent Celny / Pracownik Biurowy

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja celna Viabaltic Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko

Agent Celny lub Asystent Agenta Celnego

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Kontakt ze służbami celnymi, granicznymi

  • Wspieranie agenta celnego w codziennych działaniach związanych z dokonywaniem odpraw celnych oraz informowanie o wszelkich problemach i opóźnieniach związanych z procedurami celnymi

  • Komunikacja z klientami w sprawach związanych z odprawami celnymi

  • Współpraca z urzędami celnymi oraz innymi podmiotami zewnętrznymi w celu załatwienia formalności związanych z przesyłkami

  • Zgłaszanie i udział w kontroli towarów: WIJHARS, SANEPID, WIORiN

  • Obsługa systemów celnych i terminalowych

  • Dowóz i odbiór dokumentów potrzebnych agentom celnym

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (czynne, gotowość do jazdy) - warunek konieczny

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Precyzja i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane:

  • Wpis na listę agentów celnych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna)

  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Bezpłatny dostęp do firmowych ośrodków wypoczynkowych

  • Dogodną lokalizację biura w pobliżu Głównego Miasta

  • Ogólnodostępny parking dla pracowników

  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 905010122