2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Agencja Marketingowa - otwarta rekrutacja

Wynagrodzenie

4 800 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy innowacyjną firmą działającą w branży marketingowej. Od momentu naszego powstania kładziemy nacisk na jakość, innowacyjność i satysfakcję klienta. Nasze podejście opiera się na ciągłym doskonaleniu się i adaptacji do zmieniających się potrzeb rynku, co pozwala nam utrzymywać się na czele branży.

W naszym zespole stawiamy na różnorodność, współpracę i otwartość na nowe pomysły. Tworzymy inspirujące środowisko pracy, w którym każdy ma szansę rozwijać się, wykorzystując swoje talenty i pasje. Wspólnie dążymy do osiągnięcia ambitnych celów biznesowych, nie zapominając o budowaniu pozytywnych relacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.

Wymagania:

·         Dyspozycyjność poniedziałek - piątek (pełen etat)

·        Wykształcenie średnie

·         Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne

·         Umiejętności myślenia poza schematami i generowania nietuzinkowych pomysłów

Co oferujemy:

·         Inspirujące środowisko pracy, w którym Twoje pomysły są cenione i wspierane

·         Możliwość pracy nad różnorodnymi projektami, które wyznaczają trendy w branży

·         Elastyczne godziny pracy, pozwalające na osiągnięcie równowagi między życiem zawodowym a osobistym

·         Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów motywacyjnych

·         Profesjonalny rozwój i szkolenia, które umożliwią Ci poszerzenie swoich umiejętności i zdobycie nowej wiedzy

Twoje zadania:

·         Opracowywanie strategii marketingowej, dopasowanej do naszych celów biznesowych

·         Tworzenie i realizacja kreatywnych kampanii marketingowych

·         Analiza danych rynkowych i trendów, w celu identyfikacji nowych możliwości

·         Współpraca z zespołem w celu opracowania skutecznych działań promocyjnych

Jeśli myślisz, że marketing to nie tylko analizy danych i reklamowe hasła, ale także sztuka opowiadania historii i kreowania emocji, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą. Szukamy kreatywnego jednostki, która chce podbić świat niebanalnymi pomysłami i innowacyjnym podejściem do marketingu.

Dołącz do nas już dziś i razem z nami kształtuj przyszłość naszej marki!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 912446838