2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Kujawsko-pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Administrator Telekomunikacji/Voip specialist

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków :

  • wsparcie klienta serwisowego

  • prowadzenie i/lub uczestnictwo w konsultacjach technicznych zespołu

  • tworzenie oraz utrzymanie dokumentacji technicznej systemów PBX

  • udział w projektach telekomunikacyjnych (wdrażanie nowych systemów telekomunikacyjnych u klientów, rozwój istniejących środowisk telekomunikacyjnych)

  • wsparcie przy tworzeniu integracji PBX> CRM

  • utrzymanie istniejących systemów, w tym: zarządzanie uprawnieniami, zarządzenie zasobami, zarządzanie konfiguracją i bezpieczeństwem

  • obsługa incydentów, usuwanie usterek/awarii systemów telekomunikacyjnych, analiza i rozwiązywanie problemów

  • szkolenie klientów z obsługi systemów telekomunikacyjnych

Nasze wymagania

  • wiedza dotycząca działania sieci komputerowych oraz protokołu IPv4

  • znajomość systemów telekomunikacyjnych opartych o technologię VoIP

  • znajomość narzędzi systemowych oraz umiejętność wykorzystania ich do konfiguracji i monitorowania pracy central telefonicznych, systemów Contact Center (wireshark)

  • doświadczenie w programowaniu systemów telekomunikacyjnych – serwery telekomunikacyjne, systemy fakserwerowe i IVR pracujące w oparciu o technologię VoIP

  • tworzenie, utrzymywanie i przestrzeganie procedur

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

  • minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty systemów telekomunikacyjnych lub systemów IT

  • znajomość języka angielskiego na poziome minimum B1

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność dzielenia się i przekazywania wiedzy

Mile widziane

  • znajomość systemów telekomunikacyjnych np. 3CX, Slican, Asterisk, FreeSwitch,

  • znajomość systemów monitoringu infrastruktury np. Zabbix

  • doświadczenie w zarządzaniu urządzeniami sieciowymi (przełączniki L2/L3, routery)

To oferujemy

  • praca hybrydowa

  • premię kwartalna w ramach oceny okresowej

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

Samochód służbowy - do dyspozycji

Wynagrodzenie:

Zależne od twojego doświadczenia i umiejętności, jednak zakładamy poniższe widełki:

6000-9000 brutto + premia

CV (tylko w formacie PDF) wyślij w odpowiedzi na ogłoszenie lub dostarcz nam osobiście do siedziby firmy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 899078716