2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator sieci
  5. Administrator sieci - Podlaskie
  6. Administrator sieci - Białystok
  7. Administrator sieci - Centrum
Dodane 14 maja 2024

Administrator Techniczny Sieci - Telekomunikacja

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lokalizacja: Białystok i okolice Dołącz do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy telekomunikacyjnej!

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań IT - Internet, telewizja cyfrowa, telefonia stacjonarna i komórkowa. W związku z rozwojem naszej infrastruktury, poszukujemy osoby na stanowisko:

Administratora Technicznego Sieci, która będzie kluczowym elementem naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

Nadzorowanie prawidłowej pracy sieci, w tym sieci FTTH, FTTB, switchy oraz routerów. Analiza i usuwanie nieprawidłowości w działaniu infrastruktury sieciowej. Wspieranie klientów w konfiguracji i optymalizacji połączeń sieciowych. Współpraca z różnymi działami firmy w celu optymalizacji wydajności sieci. Monitorowanie systemów oraz proaktywne działania mające na celu zapobieganie awariom. Utrzymywanie wysokiego poziomu zabezpieczeń sieciowych.

Oczekujemy:

Doświadczenia w zarządzaniu i utrzymaniu sieci telekomunikacyjnych lub gotowości do intensywnej nauki w tym zakresie. Silnych umiejętności analitycznych i zdolności do rozwiązywania problemów technicznych. Dobrych umiejętności komunikacyjnych, potrzebnych do współpracy z klientami i zespołem. Znajomości sprzętu sieciowego i podstawowych zasad funkcjonowania sieci komputerowych. Zaangażowania, sumienności oraz odpowiedzialności w działaniu.

Oferujemy:

Pracę w zespole, który pasjonuje się technologią i ciągłym doskonaleniem. Możliwość rozwoju i zdobywania cennych kwalifikacji w dynamicznym środowisku. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia. Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami w branży telekomunikacyjnej.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku i masz pasję do nowych technologii, czekamy na Twoje CV!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 918000737