2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 10 kwietnia 2024

Administrator Techniczny Nieruchomości

Wynagrodzenie

4 400 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

·         -Wszystkie czynności związane z obsługą administracyjną i techniczną zarządzanych nieruchomości;

·         -Odbiory/Komisje oraz nadzór nad robotami budowlanymi realizowanymi dla wspólnot mieszkaniowych.

·         -Bieżąca obsługa mieszkańców.

·         -Współpraca z Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych.

·         -Konserwacja - zgłaszanie usterek/awarii oraz prac serwisowych na częściach wspólnych nieruchomości do firm branżowych(elektryka, wod-kan, c.o, budowlana, systemy domofonowe i monitoringu).

·         -Tworzenie oraz realizacja uchwał dla wspólnot mieszkaniowych.

·         -Pozyskanie i weryfikacja ofert wykonawczych pod względem techniczno-merytorycznym oraz kosztowym.

·         -Prowadzenie książki obiektu budowlanego.

·         -Nadzór nad przeglądami technicznymi wykonywanymi w powierzonych nieruchomościach.

·         -przyjmowanie i realizacja zgłoszeń i   interwencji w sprawach zgłoszonych przez właścicieli lokali i mieszkańców zarządzanych nieruchomości oraz monitorowanie przebiegu tych interwencji,  w tym zgłoszeń dotyczących awarii i usterek.

·         -Korespondencja z administracją publiczną oraz organami architektoniczno-budowlanymi.

·         -Udział w corocznych zebraniach wspólnot mieszkaniowych.

·         -organizowanie okresowych odczytów liczników budynkowych oraz indywidualnych liczników lokalowych.

·         -Wsparcie przy pracy działu księgowego firmy.

Wymagania:

·         -Wykształcenie średnie

·         -Umiejętność obsługi komputera w zakresie: Obsługa poczty email, Podstawowa znajomość środowiska Windows 10 i 11 oraz pakietu MS OFFICE(Word i Excel), Internet.

·         -Umiejętność pracy w zespole.

·         -Odpowiedzialność i Komunikatywność.

·         -Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

·         -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (1 etat).

·         -Wynagrodzenie: 4 400 zł - 5 400 zł brutto/mies.

·         -Przyjazne warunki pracy w zgranym zespole.

·         -Szkolenie z obsługi programu do zarządzania nieruchomościami.

·         -Samodzielne stanowisko pracy.

·         -Praca w niewielkim, zgranym zespole.

·         -Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

·         -Uczestnictwo w ciekawych projektach.

·         -Możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie pod okiem wieloletnich praktyków.

W CV prosimy zamieścić klauzule: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych Stare Miasto Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 910912562