2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator systemów
  5. Administrator systemów - Śląskie
  6. Administrator systemów - Katowice
  7. Administrator systemów - Piotrowice-Ochojec
Dodane 15 kwietnia 2024

Administrator systemów IT, Specjalista IT

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy osoby na stanowisko "Administrator systemów IT, Specjalista IT"

Opis stanowiska pracy

  • zarządzanie infrastrukturą IT firm i przedsiębiorstw,

  • konfigurowanie i administrowaniem siecią komputerową, serwerami Windows/Linux

  • wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających działanie istniejących urządzeń oraz aplikacji,

  • monitorowanie pracy systemów oraz sieci,

  • wykrywanie i usuwanie awarii w systemach i infrastrukturze IT,

  • help desk dla użytkownika końcowego,

  • konfiguracja sprzętu komputerowego, drukarek, routerów, switchy etc.,

  • wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie infrastruktury IT

  • diagnozowanie problemów dot. działania sprzętu biurowego IT i rozwiązywanie ich w określonym zakresie,

  • doradztwo w zakresie rozwiązań IT

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku- wymagane,

  • szeroka wiedzę z zakresu zarządzania sieciami LAN, WAN, WIFI,

  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieci komputerowej,

  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server 2008, 2012, 2016 , 2019, 2022 oraz Linux,

  • dobra znajomość środowiska vmware vsphere, hyper-v

  • wykształcenie kierunkowe (IT)- mile widziane,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej, raportowanie wykonanych prac u klienta

  • wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność priorytetyzowania zadań,

  • prawo jazdy kat "B".

Oferujemy

  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę

  • Premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z 21 letnią tradycją.

Jesteśmy firmą zajmująca się outsourcingiem IT.

Swoją opieką informatyczną obejmujemy klientów z województwa śląskiego.

Naszymy klientami są mikro, małe i średnie firmy, jak również osoby prywatne z terenu województwa śląskiego i małopolskiego.

Zajmujemy administrowaniem sieci LAN/WAN , administrowaniem systemów Windows/Linux, zapewniamy ciągłość działania systemóów IT

Dostarczamy sprzęt komputerowy, sprzęt sieciowy oraz sprzęt peryferyjny.

Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań IT z zakresu bezpieczeństwa sieci komputerowych LAN/WAN , rozwiązań z zakresu systemów backupów.

Wirtualizujemy środowiska produkcyjne firm i przedsiębiorstw.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 763639595