2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator systemów
  5. Administrator systemów - Małopolskie
  6. Administrator systemów - Kraków
  7. Administrator systemów - Bronowice
Dział Rekrutacji
Dodane 26 kwietnia 2024

Administrator Systemów Informatycznych

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sieć Dealerska marki Mercedes-Benz - Sobiesław Zasada Automotive - posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowaną sieć oddziałów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta. Salony i serwisy spełniają najwyższe standardy marki Mercedes-Benz.

Więcej ofert pracy znajdziesz na www.zasadaauto.pl/kariera/.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację.

Chętnie poznamy Cię osobiście!

Miejsce pracy: Kraków (Armii Krajowej 19 lub Zawiła 3)

Zadania:

  • Administrowanie systemami

  • Utrzymywanie i zapewnienie ciągłości działania Środowisk Produkcyjnych opartych na systemach Microsoft

  • Zarządzanie kontami użytkowników i dostępami

  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów u użytkownika końcowego

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe (np. Informatyka, Programowanie).

  • Wiedza z zakresu Microsoft Windows Server, Active Directory

  • Wiedza z zakresu sieci i urządzeń sieciowych

  • Umiejętność zarządzania i konfiguracji urządzeń sieciowych (switche, routery)

  • Mile widziane certyfikaty Microsoft, producentów urządzeń sieciowych, procesów

  • Mile widziane [PT1] doświadczenie na podobnym stanowisku

  • [PT1]Wymagane

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Karta MultiSport

  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV poprzez APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 911284017